Fırat Üniversitesi Havacılık Kulübü üyeleriyle keyifli bir eğitim için hazırız. 

Badi Etkinlik ailesinin üyeleriyle Beden Dili eğitiminde bir araya geleceğiz. 

Marmara Üniversitesi Yönetim ve Teknoloji Kulübü üyeleriyle diksiyon ve hitabeti konuşacağız.

İhracat alanında başarılı işlere imza atan Kayra Export firmasının çalışanlarıyla birlikte güzel bir eğitim yapacağız. 

Türkiye genelinde görev yapan Dini Yüksek İhtisas ve İhtisas Akademi Merkezlerinin yöneticileriyle birlikte uygulamalı bir eğitim için buluşacağız. 

2023 yılının son eğitimini MÜSİAD Kayseri ile tamamlıyoruz.

Yenilikçi Hukukçular Kulübü üyeleriyle iletişimi konuşacağız. 

Osmaniye OSB’ye bağlı firmaların birbirinden değerli çalışanlarıyla nezaket, iletişim ve protokol eğitimi için buluşacağız. 

Kayseri’de faaliyet gösteren İnci Gıda firmasının değerli çalışanlarıyla, etkili iletişim ve takım ruhu eğitiminde bir araya geleceğiz.

Atlas Eğitim Kurumları öğrencilerine özel, 5. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilere nezaket, görgü, adabımuaşaret ve zarafet başlıklarında 200 saatlik eğitim programı yapılacaktır. 

Kayseri Valiliği Erva ve Kaydem katkılarıyla öğretmenlerimize özel olarak Nezaket, Görgü, Adabımuaşeret ve Protokol başlıklarında eğiticinin eğitimi programı düzenlenecektir. 

Denizli Baklan İlçe Müftülüğü katkılarıyla gerçekleşecek ‘Etkili İletişim’ seminerimize bekleriz

D&M Eğitim ve Danışmanlık ortaklığıyla Mardin’de yapılacak diksiyon eğitimimize bekleriz. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kayseri İl Müdürlüğü ve Uluslararası Damla Gönüllüleri Derneği ile nefes eğitimi

Atlas Eğitim Kurumları’nda görev yapan tüm öğretmenlerle; ‘Kurumsal Temsil, Nezaket ve İletişim’ ile ‘Sunum Teknikleri’ başlıklarında eğitimler yapılacaktır. 

Osmaniye OSB çalışanlarıyla birlikte 4 hafta sürecek diksiyon atölyemize başlıyoruz. Bu konuda eğitim almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Yalova Üniversitesi Adli Bilimler ve Ceza Hukuku Kulübü üyeleriyle çevrim içi Mikro İfadeler ve Temel İkna Becerileri başlığında bir eğitim gerçekleştireceğiz. 

Kayseri Genç Müsiad yönetimi ve üyeleriyle uygulamalı bir şekilde diyafram nefesi ve melodik ses kullanımı başlığında bir eğitim gerçekelşitreceğiz. 

Sakarya Üniversitesi öğrenci topluluğu olan 21 gün 37 derece, UTRADER ve TOEL’in katkılarıyla çevrim içi iletişim ve diksiyon eğitimi gerçekleştireceğiz. 

İzmir’de faaliyet gösteren Teona Sigortacılık çalışanlarıyla bir gün boyunca uygulamalı bir eğitim gerçekleştireceğiz. Sizler de bu konuda farkındalık oluşturmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. 

Siyasi Hitabet ve Etkili İletişim eğitimlerimize ister bireysel olarak ister kendi oluşturduğunuz gruplarla katılabilir bu alanda fark oluşturabilirsiniz. 

Diksiyon Kursumuza kayıtlar başladı 👍🏻

Kontenjan sadece 12 kişi

Kurs sonunda katılım belgesi ve diksiyon analiz raporuna sahip olacaksınız ve bunu öz geçmişinize ekleyebilirsiniz 📜

Diksiyon öyle bir konu öyle bir alan ki burada öğrenme işi asla bitmiyor 🙇‍♂️

En önemlisi de bir rehber olmadan sadece YouTube videoları izleyerek bu konuda başarılı olmanız mümkün değil 🙅‍♂️

Hatalarınızı birinin söylemesi, eksiklerinizi birinin fark ettirmesi gerçekten önemli bir ayrıntı ☺️

Tüm dersler canlı ve zoom üzerinden olacaktır 📡

İstediğiniz ülke veya şehirden katılabilirsiniz 🌍

Ders içerikleri:
1️⃣Diyafram Nefesi
2️⃣Melodik Ses ve Doğru Ses Kullanımı
3️⃣Rezonans Çalışmaları
4️⃣Vurgu ve Tonlama
5️⃣Ünlü ve Ünsüz Harflerin Telaffuzları
6️⃣Konuşma Organlarını Doğru Kullanmak
7️⃣Artikülasyon
8️⃣Yazılışı ve Okunuşu Farklı Olan Kelimeler
9️⃣Dil Hataları
🔟Sosyal Alan Cesareti
1️⃣1️⃣Topluluk Önünde Konuşma Becerisi

Kurs sonunda 2️⃣0️⃣ farklı kaynak ve 5️⃣ pdf kitaba sahip olacaksınız ✅

Sizden veya çevrenizden bu konuda kendine yatırım yapmak isteyenleri mutlaka bekliyorum 👍🏻

Eğlenceli ve bol uygulamalı bir kurs sizleri bekliyor 👏🏻

Safa Eğitim Kurumları öğretmen ve idarecileriyle eğiticinin eğitimi başlığında gerçekleşecek olan programımız. 

Safa Eğitim Kurumları öğretmen ve idarecileriyle eğiticinin eğitimi başlığında gerçekleşecek olan programımız. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kaymek, Erciyes Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri Genç Müsiad ve İşletme Ekonomi Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği, konuk olarak Mus-Car Oto Galeri Kurucusu Sayın Mustafa Akan’ın katılacağı ‘Kariyer Söyleşileri’ başlıklı program 16 Mayıs Pazartesi günü Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleşecektir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kaymek, Erciyes Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri Genç Müsiad ve İşletme Ekonomi Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği, konuk olarak Güvenlik Politikaları Uzmanı Sayın Mete Yarar’ın katılacağı ‘Nasıl Bir Dünya’ başlıklı söyleşi programı 31 Mart Perşembe günü Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleşecektir.

Aksaray Genç Müsiad’ın düzenlediği Young Business Academy sertifika programı (YBA), Aksaray Üniversitesi Konferans Salonu’nda 23 Mart Çarşamba günü gerçekleşecektir. İzgören Akademi Eğitmeni Tacettin Açıkgöz, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, VİP Ahmet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakıcı, Ulu Motor Ceo’su ve Ulubaşlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ulubaş, Aemot Genel Müdürü Sami Akdoğan konuşmacı olarak katılacaklardır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kaymek, Erciyes Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi, Abdullah Gül Üniversitesi, Kayseri Genç Müsiad ve İşletme Ekonomi Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği, konuk olarak dijital içerik üreticisi ve gazeteci Sayın Adem Metan’ın katılacağı Kariyer Söyleşileri başlıklı konferans, 17 Mart Perşembe günü Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleşecektir.

“Hayatın akışında liderlik“

Program hanımlara yöneliktir.

 

“Gençlik ve Spor Bakanlığı, Seyyid Burhanettin Gençlik Merkezi’nin 21:30’da canlı yayın konuğu olacağım. İş ve özel hayatta stres yönetimi, üniversite sınavına girecek kardeşlerimize de kaygı yönetiminden bahsedeceğiz. “

 

“Gençlik ve Spor Bakanlığı, Seyyid Burhanettin Gençlik Merkezi’nin 21:30’da canlı yayın konuğu olacağım.

 

Ramazan Muhabbetleri

22 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube kanalımda, Sayın Akademisyen Dr. Ahmet Coşkun ile “Neden Ahlaki Olmayan Kararlar Alıyoruz?” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

19 Mayıs Salı 18:30’da YouTube kanalımda, Önceki Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Sayın Necmettin Nursaçan ile “Kadir Gecesinin Önemini” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

15 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube kanalımda, Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Sayın Haydar Bekiroğlu ile “İnsanı Seçkin Kılan Değer: Sorumluluk” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

13 Mayıs Çarşamba 18:30’da YouTube  kanalımda, Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Sayın Dr. Abdulkadir Kabdan ile “Zekat” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

11 Mayıs Pazartesi 18:30’da YouTube  kanalımda, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile “Ramazan ve Toplum Psikolojisi” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

8 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube  kanalımda, Din Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Bünyamin Albayrak ile “Ramazan ve Sorumluluk Bilinci” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

6 Mayıs Çarşamba 18:30’da YouTube  kanalımda, Yazar Sayın Yusuf Kaplan ile “Nereden Gelip Nereye Gidiyoruz?” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

4 Mayıs Pazartesi 18:30’da YouTube  kanalımda, Akademisyen Sayın Doç. Dr. Yasin Pişgin ile “Kuran’ın 4 Okunuşu” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

1 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube kanalımda, Diyanet işleri Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Burhan İşliyen ile “Dünyevileşmeyi” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

29 Nisan Çarşamba 18:30’da YouTube  kanalımda, Türkiye Diyanet Vakfı 2. Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın İhsan Açık ile “İhsan” kavramını konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

27 Nisan Pazartesi 18:30’da YouTube  kanalımda, Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın
Doç. Dr. Mehmet Lütfi Arslan  ile “Kıssaların Önemini” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

24 Nisan Cuma 18:30’da YouTube  kanalımda, muhterem
Ömer Tuğrul İnançer  ile “Ramazan Ayının Önemini” konuşacağız.

UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Sayın Tansu Yeğen ile Kayseri Genç Müsiad YouTube kanalı üzerinden gerçekleştireceğimiz canlı yayınımıza bekleriz.

 Gazeteci-Yazar Sayın İsmail Kılıçarslan ile Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştireceğimiz ‘Âşık Oldum, Fetvası Nedir Hocam?’ başlıklı söyleşi programımıza bekleriz.

 Sayın Ömer Tuğrul İnançer hocamızla Tasavvuf Sohbetleri başlığında Kayseri Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştireceğimiz söyleşi programına bekleriz.

 Üsküdar Üniversitesi Rektörü,Psikiyatr Prof.Dr. Nevzat Tarhan ile Kayseri Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştireceğimiz ‘Duygusal Zekâ’ başlıklı söyleşi programımıza bekleriz.

 Habertürk TV Program Yapımcı-Sunucusu, Gazeteci ve Yazar Sayın Mehmet Akif Ersoy ile Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz söyleşi programına bekleriz.

Kayseri Genç Müsiad ve Educon Eğitim ve Danışmanlık Firmasından; Uluslararası Protokol Uzmanı Sayın İhsan Ataöv’ün (Bay Protokol) “Kurumsal İletişim, Kişisel İmaj, Protokol ve Nezaket Kuralları” ve Bireysel-Kurumsal Eğitmen Sayın Seyyid Bilal Kabdan’ın “Duygu, Melodik Ses ve Nefesin İletişim Üzerindeki Etkisi” başlığındaki eğitimleri 14 Nisan Pazar günü saat 10-16 arasında Kayseri Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleşecektir.

 Doğada Yaşam, Doğada Tek Başına, Doğadaki İnsan programlarının sunucu ve yapımcısı Sayın Serdar Kılıç ile gerçekleştireceğimiz söyleşi programımıza bekleriz.

Kayseri Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler “Kariyer Planlaması ve Motivasyon” etkinliğine davetlisiniz.

Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yasin Pişgin ile Diriliş Medeniyetinin Kuran ve Sünnetteki Temelleri başlıklı söyleşimize bekleriz.

Yeni Şafak Gazetesi Köşe Yazarı Sayın Taha Kılınç ile söyleşi programımız 16 Ekim Salı günü saat 20:00’ de Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Araştırmacı Yazar, Eski Başbakan Başdanışmanı, Akademisyen ve Cihannüma Genel Başkanı Sayın Mustafa Şen ile “İnsan ve Siyaset” konulu söyleşi programımız 11 Ekim Perşembe günü saat 15:00’te Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr Mim Kemal Öke’yle söyleşi programımız 17 Kasım Cumartesi günü saat 19:00’da Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Kıymetli hocam Hayati İnanç beyefendinin konuk olacağı, Divan Edebiyatı üzerine gerçekleştireceğimiz “Şiirler Seni Söyler” adlı programımıza tüm Kayseri halkı davetlidir.

 16 Nisan Pazartesi

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salon

 20:00

“İkna Sanatları Eğitimi”

 1 Kasım Cuma

Ak Parti İl Başkanlığı 5. Kat Toplantı Salonu

 18:00

Erü Fen Fakültesi Dekanlık Katı Konferans Salonu’nda “Diyafram Nefesi Eğitimi” konulu uygulamalı konferans verecektir.

Nevşehir Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kerim Bilgin Konferans Salonu’nda “Diyafram Nefesi Eğitimi” konulu uygulamalı konferans verecektir.

Erü Develi Meslek Yüksek Okulu, Develi Hüseyin Şahin M.Y.O. Hidayet Tutum Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Diyafram ve Etkili Konuşma Eğitimi” konulu uygulamalı konferans verecektir.

Tügva Kayseri’de “Diyafram Nefesi – Etkili Hitabet, Etkili Konuşma Sanatı – Beden Dili – Etkili Zaman Yönetimi” konularında iletişim seminerleri verilecektir.

Tügva Kayseri’de “Etkili Hitabet Sanatı” konulu iletişim semineri verilecektir.

Akmescit Ali Oruç Kur’an Kursu ve Akmescit Şehit Jan. Abdi Altemel Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde “İletişim” konulu seminer verecektir.

Genç Müsiad Kayseri Diyafram ve Etkili Konuşma Eğitimi verilecektir.