“Hayatın akışında liderlik“

Program hanımlara yöneliktir.

 

“Gençlik ve Spor Bakanlığı, Seyyid Burhanettin Gençlik Merkezi’nin 21:30’da canlı yayın konuğu olacağım. İş ve özel hayatta stres yönetimi, üniversite sınavına girecek kardeşlerimize de kaygı yönetiminden bahsedeceğiz. “

 

“Gençlik ve Spor Bakanlığı, Seyyid Burhanettin Gençlik Merkezi’nin 21:30’da canlı yayın konuğu olacağım.

Ramazan Muhabbetleri

22 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube kanalımda, Sayın Akademisyen Dr. Ahmet Coşkun ile “Neden Ahlaki Olmayan Kararlar Alıyoruz?” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

19 Mayıs Salı 18:30’da YouTube kanalımda, Önceki Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Sayın Necmettin Nursaçan ile “Kadir Gecesinin Önemini” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

15 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube kanalımda, Diyanet İşleri Başkanlığı Müşaviri Sayın Haydar Bekiroğlu ile “İnsanı Seçkin Kılan Değer: Sorumluluk” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

13 Mayıs Çarşamba 18:30’da YouTube  kanalımda, Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Sayın Dr. Abdulkadir Kabdan ile “Zekat” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

11 Mayıs Pazartesi 18:30’da YouTube  kanalımda, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile “Ramazan ve Toplum Psikolojisi” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

8 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube  kanalımda, Din Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Bünyamin Albayrak ile “Ramazan ve Sorumluluk Bilinci” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

6 Mayıs Çarşamba 18:30’da YouTube  kanalımda, Yazar Sayın Yusuf Kaplan ile “Nereden Gelip Nereye Gidiyoruz?” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

4 Mayıs Pazartesi 18:30’da YouTube  kanalımda, Akademisyen Sayın Doç. Dr. Yasin Pişgin ile “Kuran’ın 4 Okunuşu” konusunu konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

1 Mayıs Cuma 18:30’da YouTube kanalımda, Diyanet işleri Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Burhan İşliyen ile “Dünyevileşmeyi” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

29 Nisan Çarşamba 18:30’da YouTube  kanalımda, Türkiye Diyanet Vakfı 2. Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın İhsan Açık ile “İhsan” kavramını konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

27 Nisan Pazartesi 18:30’da YouTube  kanalımda, Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın
Doç. Dr. Mehmet Lütfi Arslan  ile “Kıssaların Önemini” konuşacağız.

Ramazan Muhabbetleri

24 Nisan Cuma 18:30’da YouTube  kanalımda, muhterem
Ömer Tuğrul İnançer  ile “Ramazan Ayının Önemini” konuşacağız.

UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Sayın Tansu Yeğen ile Kayseri Genç Müsiad YouTube kanalı üzerinden gerçekleştireceğimiz canlı yayınımıza bekleriz.

 Gazeteci-Yazar Sayın İsmail Kılıçarslan ile Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştireceğimiz ‘Âşık Oldum, Fetvası Nedir Hocam?’ başlıklı söyleşi programımıza bekleriz.

 Sayın Ömer Tuğrul İnançer hocamızla Tasavvuf Sohbetleri başlığında Kayseri Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştireceğimiz söyleşi programına bekleriz.

 Üsküdar Üniversitesi Rektörü,Psikiyatr Prof.Dr. Nevzat Tarhan ile Kayseri Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştireceğimiz ‘Duygusal Zekâ’ başlıklı söyleşi programımıza bekleriz.

 Habertürk TV Program Yapımcı-Sunucusu, Gazeteci ve Yazar Sayın Mehmet Akif Ersoy ile Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz söyleşi programına bekleriz.

Kayseri Genç Müsiad ve Educon Eğitim ve Danışmanlık Firmasından; Uluslararası Protokol Uzmanı Sayın İhsan Ataöv’ün (Bay Protokol) “Kurumsal İletişim, Kişisel İmaj, Protokol ve Nezaket Kuralları” ve Bireysel-Kurumsal Eğitmen Sayın Seyyid Bilal Kabdan’ın “Duygu, Melodik Ses ve Nefesin İletişim Üzerindeki Etkisi” başlığındaki eğitimleri 14 Nisan Pazar günü saat 10-16 arasında Kayseri Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleşecektir.

 Doğada Yaşam, Doğada Tek Başına, Doğadaki İnsan programlarının sunucu ve yapımcısı Sayın Serdar Kılıç ile gerçekleştireceğimiz söyleşi programımıza bekleriz.

Kayseri Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler “Kariyer Planlaması ve Motivasyon” etkinliğine davetlisiniz.

Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yasin Pişgin ile Diriliş Medeniyetinin Kuran ve Sünnetteki Temelleri başlıklı söyleşimize bekleriz.

Yeni Şafak Gazetesi Köşe Yazarı Sayın Taha Kılınç ile söyleşi programımız 16 Ekim Salı günü saat 20:00’ de Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Araştırmacı Yazar, Eski Başbakan Başdanışmanı, Akademisyen ve Cihannüma Genel Başkanı Sayın Mustafa Şen ile “İnsan ve Siyaset” konulu söyleşi programımız 11 Ekim Perşembe günü saat 15:00’te Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr Mim Kemal Öke’yle söyleşi programımız 17 Kasım Cumartesi günü saat 19:00’da Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Kıymetli hocam Hayati İnanç beyefendinin konuk olacağı, Divan Edebiyatı üzerine gerçekleştireceğimiz “Şiirler Seni Söyler” adlı programımıza tüm Kayseri halkı davetlidir.

 16 Nisan Pazartesi

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salon

 20:00

“İkna Sanatları Eğitimi”

 1 Kasım Cuma

Ak Parti İl Başkanlığı 5. Kat Toplantı Salonu

 18:00

Erü Fen Fakültesi Dekanlık Katı Konferans Salonu’nda “Diyafram Nefesi Eğitimi” konulu uygulamalı konferans verecektir.

Nevşehir Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kerim Bilgin Konferans Salonu’nda “Diyafram Nefesi Eğitimi” konulu uygulamalı konferans verecektir.

Erü Develi Meslek Yüksek Okulu, Develi Hüseyin Şahin M.Y.O. Hidayet Tutum Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Diyafram ve Etkili Konuşma Eğitimi” konulu uygulamalı konferans verecektir.

Tügva Kayseri’de “Diyafram Nefesi – Etkili Hitabet, Etkili Konuşma Sanatı – Beden Dili – Etkili Zaman Yönetimi” konularında iletişim seminerleri verilecektir.

Tügva Kayseri’de “Etkili Hitabet Sanatı” konulu iletişim semineri verilecektir.

Akmescit Ali Oruç Kur’an Kursu ve Akmescit Şehit Jan. Abdi Altemel Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde “İletişim” konulu seminer verecektir.

Genç Müsiad Kayseri Diyafram ve Etkili Konuşma Eğitimi verilecektir.